Google+

Niçin Task Mailer ?

Microsoft Project Professional kullanıcıları için en büyük sorunlardan bir tanesi aktivitelerin kaynaklara mail ile gönderilememesidir. Bu işlevi yapabilmesi için Microsoft size Project Server satın almanızı önerecektir. Bu tür bir yatırım Project Server tarafından sağlanan diğer fonksiyonlara ihtiyaç duymayan kullanıcılar için ciddi bir maliyet olacaktır.

Task Mailer nasıl çalışır ?

MS Project Professional 2007 veya 2003 ile hazırladığınız projelerde yer alan aktiviteleri ilişkili kaynaklara mail olarak gönderir. Task Mailer ile gönderim yapmadan önce aktiviteleri alanlara göre gruplayabilir veya özel filtrelerle süzebilirsiniz.

Nasıl edinebilirim ?

http://taskmailer.turuncutasarim.com/setup.zip adresinden indirebilirsiniz. Ürün anahtarı ve aktivasyon için sağda görünen talep formunu doldurmanız gerekmektedir.

Bu yazılım bilgisayarıma zarar verir mi?

Task Mailer herhangi bir casus yazılım içermez. Çeşitli antivirüs ve antispy yazılımları ile taratabilirsiniz. Aktivite maillerini doğrudan mail sunucunuzla haberleşerek alıcıya gönderir. Mail gönderimleri için dimac jmail.net versiyonunu kullanmaktadır.

Tanıtım Videosu :


Tarayıcınız güncel değil! Lütfen güncelleyiniz...